dzogurt - komentarze


×BILANS ZYSKÓW I STRAT×

Człowiek to tylko, albo aż człowiek. Wszyscy popełniamy błędy i obok zalet mamy mnóstwo wad. A życie to ciągła walka i nauka w jednym.
Gdy jeden człowiek daje drugiemu tyle samo radości, ile smutku i tyle ciepła, ile zimna to bilans teoretycznie powinien być zerowy.
W praktyce okazuje się, że bardziej dotyka nas to, co negatywne. Łatwiej rozpamiętywać, to co było złe, które za często przysłania to, co dobre. Zabiera radość dni minionych i sprowadza czarne chmury na Twe niebo.

Chciałabym powiedzieć, że żałuję, bo to w pewnym stopniu prawda. Ale tylko częściowo. Żałuję każdego niewypowiedzianego słowa, każdej zmarnowanej chwili, braku odwagi w podejmowaniu wielu ważnych spraw i każdego nieprzemyślanego ruchu. Ale chyba najmniej żałuję, że to ma się nigdy nie powtórzyć.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.01.2009 :: 21:10 :: host-n2-77-78.telpol.net.pl

gabrielle

Zgadzam się, nawet najbardziej szczęśliwe chwile zostają przysłonięte tymi złymi :(

Ja tez żałuję tego czego nie umiałam powiedzieć, i wiem że nie będę umiała ;(

03.01.2009 :: 13:48 :: 80.50.54.230

toksykologia

dlatego trzeba walczyc o umiejetnosc wyciagania na wierzch tego co dobre i nie pozwolic zlym wspomnieniom przezyc ani chwili dluzej, na rzecz pozytywnych wydarzen, to je powinnismy pamietac i nimi sie kierowac.
Talk.pl :: Wróć